بلاگ

ماساژ لاغری

ماساژ لاغری

ماساژ یک درمان است که شامل مالش می باشد و برای ورز عضلات، یا برای مقاصد پزشکی یا درمانی و یا به سادگی به عنوان کمک کننده آرامش مورد استفاده قرار می گیرد. تقریبا هر کسی از ماساژ لذت می برد. می توان از آن به عنوان یک ابزار ارزشمند برای آرام کردن و شل کردن به منظور دور کردن تنش ها استفاده نمود. گذشته ازآن، همچنین ماساژ می تواند برای باز کردن عضلات سفت و سخت پس از یک روز پرمشغله کاربرد داشته باشد.علاوه بر این ماساژ می تواند دارای مزایای زیادی در افزایش کارایی بدنمان داشته باشد.

جدای از مزایا و دلالت های ماساژ که در قبل راجع به آن پرداخته شد، ار آن در برخی از سالن های ماساژ برای تمیز کردن سلولیت اضافی استفاده می شود.این روش جدید ماساژ لاغری نام دارد. ماساژ لاغری به ارائه راه حل بدون درد در کاهش اضافه وزن و داشتن نتایج کارامد معروف می باشد.کار فیزیکی مکمل و برنامه خوب غذایی در تعادل روند منحصر به فرد ماساژ لاغری موثر است.این امر با نظم انضباط،اراده و تعهد به طور قابل توجهی می تواند سرعت روند از دست دادن وزن و لاغری را کوتاه نماید.

ماساژ لاغری

همچنین انواع ماساژ لاغری نیز وجود دارد.یکی از آنها شامل ترکیبی از طب سوزنی و فشار می باشد.این نوع ماساژ با تاثیر بسیار آن با توجه به اینکه مناطق مختلف بدن را که به تسریع از دست دادن وزن کمک می کنند را درگیر می کند، شناخته شده است.انواع دیگر ماساژ لاغری شامل القای حذف وزن اضافی با دست زدن، ضربه زدن، تق تق کردن و اصطکاک ایجاد کردن می باشد.مالش ضروری در ماساژ لاغری باید سخت و به اندازه کافی برای سوزاندن چربی مناسب باشد.

محبوبیت بیشتر ماساژ لاغری به خاطر افزایش گردش خون بدن می باشد. این تبادل غنی خون و مواد مغذی مختلف منجر به خون رسانی به اندام، سلول، بافت و سیستم های دیگر بدن می شود. ماساژ لاغری باعث بهبود نرمش های روزانه و انعطاف پذیری بیشتر عضلات کششی و پرقدرت می شود.این فرایند نوین با استفاده از سکته مغزی سریع و دوره ای عمل می کند.این سکته های مغزی عمیق و شدید می تواند به تمیز کردن سلولیت کردن بیش از حد و رها کردن برخی از اضافه وزن کمک نماید.

ماساژ لاغری واقعا می تواند وسوسه انگیز باشد. ما باید هزینه آن را در نظر گرفته و اقدامات احتیاطی مختلف را برای ماساژ لاغری به حساب آوریم.ابتدا باید از شر تب، زخم، درد های پوستی و التهاب راحت شد.دوم اینکه نباید در چند ماه اول بارداری باشد. مشکلات خونریزی، تشکیل لخته خون در رگ های خونی بزرگ و سایر بیماری های عفونی نیز تعداد کمی از موارد منع مصرف ماساژ لاغری می باشد. بیماری های بدخیم و حوادثی که ممکن است شامل شکستگی و حتی دررفتگی نیز باشند در این فهرست جای دارند.سپس ما باید مراحل فوق دقیق را برای امتحان کردن این روش جدید به کار گیریم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *