ماساژ - اسپا هانا
مرکز تن آسایی و سلامت هانا با الهام از فرهنگ اسپا در کشور ژاپن به منظور توسعه سلامت جسم و روان مشتریان تاسیس گردیده است.
ماساژ , اسپا , هانا
14768
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-14768,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,columns-4,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

ماساژ

از ماساژ به نحوی دستکاری علمی در بافتهای بدن نام می برند که قدمت ۳۰۰۰ ساله دارد و در ژاپن طب مکمل و بومی است که لقب طب فشاری یا طب فیزیکی داده شد . در مجموعه هانا از انواع ماساژ های ریلکسیشن یا آرامبخش استفاده می شود که خواستگاه آن از سال ۱۹۹۱ میلادی منحصرا در تایلند بوده که اساتید کشور تایلند با مدون کردن تاریخ ماساژ و استاندارد سازی در این مقوله این علم را البته به نام خود و قابل آموزش به جهانیان معرفی کردند که شامل تلفیقی از علوم ماساژ چین، هند و البته ژاپن بوده که در دو سبک نرم که خواستگاه ان شمال تایلند است و سبک سفت که بومی نواحی جنوب تایلند است می باشد.

شایان ذکر است که مواد اولیه مورد استفاده در مرکز تن آسایی هانا از مرغوبترین روغنهای موجود در سطح بین‌المللی می‌باشد که همزمان در مراکزی چون برج العرب و هتل ریتز -کارلتن (The Ritz-Carlton ) و مراکز معتبر و بنام بین‌المللی استفاده میشود.

موردی وجود ندارد
کارت های خریداری شده از تاریخ 10 فروردین به بعد ارسال خواهد شد.