بلاگ

فواید استفاده از صندلی ماساژ در محیط کار

فواید استفاده از صندلی ماساژ در محیط کار

این کار واقعا” چه مزایایی برای شما خواهد داشت؟

  • بازدهی کارمندان را افزایش می دهد

اگرکارمندان بدانند سازمان به خوبی از آنها مراقبت می ­کند خدمات بیشتری هم ارائه خواهند داد و تغییرات بیش ­ازحد، کانون توجه بودن و منظم بودن ذهن چندان آزار دهنده نخواهد بود. به علاوه ماساژ درمانی به سازمان کمک می کند که کارمندان کمتر کمر درد و سر درد و اضطراب داشته باشند، و بنابراین همه تمرکزشان را روی کار متمرکز می کنند.

Aron Call، معاون اول فروش وعملیات G&A Partners شیفته برنامه تدوین شده از طرف شرکت است و هرساله آنرا دو برابر می ­کند. آنها تجربه شگفت انگیزی ازمزایای انجام برنامه ماساژ در محل کارشان داشته ­اند چنان که برنامه ماساژ را هر ماه درمورد مشتریان خود نیز اجرا می­ کنند. او چنین اظهار می کند که:

خلاقیت و رضایت همه ­جانبه کارمندان افزایش یافته، و رتبه بخش خدمات مشتریان نیز بهبود پیدا کرده است. اجرای برنامه ماساژ برای کارمندان یک سرمایه گذاری بی­نظیر در شرکت بوده که برگشت عالی سرمایه گذاری را نیز فراهم کرده و نهایتا” باعث ایجاد یک تجربه خوب برای مشتریانمان گردیده است.

  • جذب برترین استعدادها

در بخش رقابت بازار کار، باید برگه آس درآستین داشته باشی. برنامه ­هایی که باعث ایجاد شور و نشاط فراوان و سربلندی غرورآمیز شرکت شده و به جذب برترین استعدادها به موسسه کمک کند، و برنامه ماساژ در صدر لیست این برنامه­ ها قرار دارد

Brandon Flash ، معاون اول منابع انسانی در Property Solution عقیده دارد با اجرای برنامه ماساژ استخدام پرسنل برای شرکت بسیار آسا­ن تر شده. او چنین اظهار می کند که:

برنامه ماساژ یک مزیت جذاب برای پرسنل تازه کار بالقوه است­، همان­گونه که ما استعدادهای جدید را استخدام کردیم. و ما مفتخریم که تصمیم به اجرای این برنامه خدماتی به عنوان نشانه سربلندی شرکت گرفتیم.

  • افزایش حفظ کارمندان

علاوه بر جذب استعدادهای برتر، وقتی آنها احساس قدردانی کنند در مجموعه باقی خواهند ماند. پس از اینکه شما انرژی زیادی را صرف جذب و پرورش استعدادهای جدید در شرکت کردید، آنها را نگه دارید. یکی از مزایای صندلی ماساژ این ­است که کارمندان شما به عنوان سرمایه­ های شرکت به شرکت­ های رقبا نمی ­روند.

  • کاهش دادن غرا مت به کارگران

این مورد مربوط می شود به درمان اختلالاتی که در مچ کارگران و تاندون ­های­ آنها ، و همچنین جلوگیری از صدمات تکراری استرس در آنها. از آنجایی ­که این مشکلات مفصلا” تشریح شده­ اند، به همین مقدار توضیح بسنده می ­کنیم.

  • کاهش هزینه­ های مراقبت­ های بهداشتی

نتیجه تحقیقی که اخیرا” بر روی تاثیرات اجرای ماساژ بر هزینه ­های سلامتی انجام شده نشان دهنده ۳۱ درصد کاهش هزینه­ های درمان پزشکی و درد کمر کارمندانی است که از صندلی ماساژ استفاده کرده ­اند.

به علاوه در بخش مزایای کارمندان، با استفاده از برنامه منظم صندلی ماساژ در محل بعضی از گرانترین هزینه­ های مراقبت سلامت به شکل شگفت انگیزی کاهش پیدا کرده، بنابراین در پی آن هزینه­ های شرکت نیز کاهش می ­یابد.

  • افزایش روحیه در دفتر کار

Noelle Bates، معاون اول بخش بازاریابی درNeedle اظهار می ­کند که در هر هفته مزایای برنامه ماساژ در محل کارشان را بر روحیه افراد مشاهده می­ کند. او چنین اظهار می کند که:

کارمندانمان برنامه ماساژ درمانی را به طور چرخشی و روزانه در تقویم خود اجرا می کنند و اغلب قدر دانی خود را از اجرای این برنامه اظهار می کنند و اینکه چقدر مشتاق اند در روزی که نوبت برنامه ماساژ آنها است سر کار بروند.

مطالب مرتبط

1 نظر در “فواید استفاده از صندلی ماساژ در محیط کار

  1. MCS گفت:

    به نکات خیلی خوبی اشاره کرده بودید ! عالی بود واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *