درباره حوضچه ها - اسپا هانا
مرکز تن آسایی و سلامت هانا با الهام از فرهنگ اسپا در کشور ژاپن به منظور توسعه سلامت جسم و روان مشتریان تاسیس گردیده است.
ماساژ , اسپا , هانا
14833
rtl,page-template-default,page,page-id-14833,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,columns-4,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
aboutonsen

این حوضچه مشابه چشمه آبگرم طبیعی Kannawa واقع در منطقه Beppu در کشور ژاپن می باشد. این منطقه یک منطقه گرم سیر بوده که چشمه های آبگرم متعددی در آن وجود دارد. از ویژگی آبهای این منطقه می توان به گرما و دارا بودن نمک (اعم از نمک ساده و نمک آهنی) اشاره کرد.

 خصوصیات ظاهری حوضچه:
این حوضچه بزرگترین حوضچه مجموعه هانا می باشد. در قسمتی از این حوضچه عمق آب به ٨/١ متر میرسد و این اجازه را می دهد تا بدن استفاده کنندگان بطور کامل در آب قرار گیرد. همچنین رنگ آب در این حوضچه شیری رنگ است.

مواد معدنی موجود در حوضچه:
یون های کربنات هیدروژن، یون های آهن و یون های کلر دار

 خواص آب حوضچه:
این حوضچه برای افرادی که در معرض سرماخوردگی می باشند می تواند مفید واقع گردد. هم چنین رفع خستگی و گرفتگی عضلات و همچنین کاهش کوفتگی یا کبودی های بدن از خصوصیات آبهای این حوضچه می باشد. این حوضچه باعث تعرق زیاد در افراد می گردد که این تعرق به دفع سموم و تنظیم حرارت عمومی بدن کمک خواهد نمود.

این حوضچه مشابه چشمه آب گرم طبیعی Shizuoka واقع در بلند ترین قله کوه فوجی است. در این منطقه چشمه های آب گرم زیادی وجود دارند که عمده آنها گرم یا چشمه های نمک هستند.

 خصوصیات ظاهری حوضچه:
این حوضچه به شکل مدور و دارای چراغ های آبی رنگ در زیر آب می باشد.  چگونگی گردش خاص آب در این حوضچه (گردابی شکل) و فوران حباب های هوا ازعمق آب یکی دیگر از ویژگی های این حوضچه است. همچنین رنگ آب در این حوضچه آبی شفاف میباشد.

مواد معدنی موجود در حوضچه:
یون سولفات، یون آهن و یون آلومینیوم

این حوضچه برای افرادی که مبتلا به نورالژی هستند مناسب است. دردهای ناگهانی یا گرفتگی عضلات و حساسیت به سرما با استفاده از آب این حوضچه کاهش خواهد یافت. همچنین استفاده از این حوضچه میتواند در کاهش عوارض ناشی از روماتیسم ورفع خستگی عمومی بدن موثر باشد.

این حوضچه مشابه چشمه آب گرم طبیعی Ikaho واقع در اطراف شهر Ikaho است. این شهر سابقه طولانی در آثار باستانی و ادبیات ژاپن دارد. چشمه های آب گرم این منطقه از آهن فراوانی بر خوردارند.

 خصوصیات ظاهری حوضچه:
این حوضچه به شکل مدور و دارای چراغ های قرمز رنگ در زیر آب می باشد.

 چگونگی گردش خاص آب در این حوضچه (گردابی شکل) و فوران حباب های هوا ازعمق آب یکی دیگر از ویژگی های این حوضچه است. همچنین رنگ آب در این حوضچه قرمز بسیار شفاف میباشد.

مواد معدنی موجود در حوضچه:
یون آهن، یون سولفات و یون آلومینیوم

این حوضچه برای افرادی که درد عضلات دارند میتواند مفید باشد. همچنین برای کسانی که دردهای مفصلی و یا درد های عصبی دارند این حوضچه می تواند در کاهش اینگونه درد ها مفید واقع گردد. رفع خستگی عمومی از دیگر خواص این حوضچه است.

این حوضچه مشابه چشمه آبگرم طبیعی Myoban واقع در منطقه Beppu در کشور ژاپن می باشد. در این منطقه چشمه های آبگرم متعددی وجود دارد. این چشمه ها دارای مواد معدنی با غلظت بالایی هستند که بیشترین دلیل آن سابقه ٤٠٠ ساله تولید کریستالYunohanaدر این منطقه می باشد.

 خصوصیات ظاهری حوضچه:
این حوضچه دارای ٦ تخت جکوزی خوابیده و همچنین یک قسمت با عمق بیشتربرای پیاده روی در آب می باشد. آب این حوضچه بی رنگ است.

مواد معدنی موجود در حوضچه:
یون های آلومینیوم، یون های کربنات هیدروژن و یون های آهن

این حوضچه برای کاهش درد در افرادی که گرفتگی گردن و یا گرفتگی عضلات دارند می تواند کمک کننده باشد.هم چنین آب این حوضچه در بهبود برخی از حساسیت های پوستی مفید است.

موردی وجود ندارد