رستوران - اسپا هانا
مرکز تن آسایی و سلامت هانا با الهام از فرهنگ اسپا در کشور ژاپن به منظور توسعه سلامت جسم و روان مشتریان تاسیس گردیده است.
ماساژ , اسپا , هانا
14797
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-14797,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,columns-4,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

رستوران ژاپنی

رستوران این مرکز ضمن بهره گیری از تجربیات سر آشپز خارجی و تهیه مواد اولیه اصلی از کشور ژاپن و سایر کشورهای آسیای شرقی که غذاهای آنها در منوی این مرکز موجود میباشد تجربه ای متفاوت را برای مراجعین به این مرکز عرضه مینماید همچنین تمرکز این واحد بر روی غذاهایی با رعایت موازین سلامتی بیشتر از انواع غذاهای دریایی و گوشت سفید از منو غذاهای متنوع ژاپنی و معروف آسیای شرقی است که بر پایه طبع مزاجی افراد با توصیه مشاور طب سنتی مجموعه قابل ارائه می باشد .

کافی شاپ

تمرکز این واحد بیشتر در زمینه ارائه انواع نوشیدنی گیاهی ایرانی به صورت مخلوط های(کوکتل) عرقیات ایرانی با میوه های مختلف است . محیطی زیبا و دلپذیر به همراه منوی متنوع از نوشیدنیهای سرد وگرم و میوه های صد درصد طبیعی که به طور خاص به مراجعین این مرکز عرضه میگردد .

موردی وجود ندارد
کارت های خریداری شده از تاریخ 10 فروردین به بعد ارسال خواهد شد.