خدمات طب سنتی - اسپا هانا
مرکز تن آسایی و سلامت هانا با الهام از فرهنگ اسپا در کشور ژاپن به منظور توسعه سلامت جسم و روان مشتریان تاسیس گردیده است.
ماساژ , اسپا , هانا
14896
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-14896,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,columns-4,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

درباره این پروژه

مزاج شناسی

فواید انجام بادکش عبارتند از:

  • کاهش عوارض ناشی از بیماری هایی نظیر میگرن، اسپاسم عضلانی، سنگ کلیه، آرتروز، زخم های معده و دوازدهه، دردهای مزمن عضلانی و کمردرد.
  • تجمع موادی نظیر اسید لاکتیک و دیگر مواد زاید سلولی سبب بروز درد و احساس خستگی در بخش های گوناگون بدن می شود و با اختلال در خون رسانی موضعی همراه است. بادکش با ایجاد خلاء، باعث انبساط عروق سطحی، تجمع خون در محل و افزایش خونرسانی موضعی می شود. به این ترتیب اکسیژن و موادغذایی بیشتری در دسترس سلول ها قرار می گیرد و درد و خستگی از بین می رود.
  • بادکش با ایجاد فشار منفی، سبب انبساط عضلانی می شود و در پی آن اسپاسم عضلانی که علت بسیاری از دردهای موضعی است ،برطرف می شود.
  • بادکش روده ها و دستگاه گوارش را تحریک می کند و در درمان برخی از بیماریهای گوارشی نظیر زخم معده، تنبلی روده و یبوست موثر است.
  • تجمع چربی موضعی مشکلی رایج در میان افراد دچار اضافه وزن است. بادکش گرم در سوزاندن این چربی های موضعی تاثیر دارد.
  • بعضی از دردهای عضلانی نتیجه درگیر شدن اعصاب حسی بین ماهیچه ها یا سخت شدن بافت پیوندی است. در بسیاری از موارد، با بادکش کردن ،این فشار از روی عصب برداشته می شود و درد تسکین می یابد.
  • بادکش کردن با تسریع خون‌رسانی و اکسیژناسیون بافتی، باعث رفع خواب رفتگی و گزگز اندام می شود.

بادکش لاغری (Atrophy Cupping) – مدت زمان ۱۵ دقیقه

بادکش استخوان ساز (New Bone Shaft Cupping) – مدت زمان ۱۵ دقیقه

بادکش خونساز (Hematopoietic Cupping) – مدت زمان ۱۵ دقیقه

بادکش فراگیر (Full Body Cupping) – مدت زمان ۱۵ دقیقه

بادکش سیاتیک (Sciatica Cupping) – مدت زمان ۱۰ دقیقه

بادکش لغزان موضعی (Positional Slippery Cupping) – مدت زمان ۱۰ دقیقه

موردی وجود ندارد