این مرکز دارای ۴ حوضچه ی آب گرم با مواد معدنی طبیعی و دارای خواص درمانی متفاوت جهت کاهش و رفع دردهای عضلانی رماتیسم، رفع خستگی و درمان برخی حساسیتهای پوستی می باشد که این مرکز را متفاوت جلوه می دهد.

آکاسوری

آکاسوری یا حمام ژاپنی که از سنتهای کشور ژاپن و مشرق زمین می باشد در زبان ژاپنی به معنی زدودن چرک و کثیفی از بدن می باشد و ضمن پاکیزگی ، اکسیژن رسانی را به سطح پوست تسهیل می نماید.

درباره حوضچه ها

این حوضچه مشابه چشمه آبگرم طبیعی Kannawa واقع در منطقه Beppu در کشور ژاپن می باشد. این منطقه یک منطقه گرم سیر بوده که چشمه های آبگرم متعددی در آن وجود دارد. از ویژگی آبهای این منطقه می توان به گرما و دارا بودن نمک (اعم از نمک ساده و نمک آهنی) اشاره کرد.

خصوصیات ظاهری حوضچه:
این حوضچه بزرگترین حوضچه مجموعه هانا می باشد. در قسمتی از این حوضچه عمق آب به ٨/١ متر میرسد و این اجازه را می دهد تا بدن استفاده کنندگان بطور کامل در آب قرار گیرد. همچنین رنگ آب در این حوضچه شیری رنگ است.

مواد معدنی موجود در حوضچه:
یون های کربنات هیدروژن، یون های آهن و یون های کلر دار

خواص آب حوضچه:
این حوضچه برای افرادی که در معرض سرماخوردگی می باشند می تواند مفید واقع گردد. هم چنین رفع خستگی و گرفتگی عضلات و همچنین کاهش کوفتگی یا کبودی های بدن از خصوصیات آبهای این حوضچه می باشد. این حوضچه باعث تعرق زیاد در افراد می گردد که این تعرق به دفع سموم و تنظیم حرارت عمومی بدن کمک خواهد نمود.