گرما درمانی - اسپا هانا
مرکز تن آسایی و سلامت هانا با الهام از فرهنگ اسپا در کشور ژاپن به منظور توسعه سلامت جسم و روان مشتریان تاسیس گردیده است.
ماساژ , اسپا , هانا
17251
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17251,single-format-standard,theme-hana-new,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,columns-4,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

گرما درمانی

گرما درمانی

آیا تاکنون در رابطه با گرما درمانی مطلبی شنیده ­اید؟ در حالی که مزیت­ های گرما درمانی مرتبط با راحتی و آسایش می ­باشد، گرما درمانی یک قدم فراتر رفته است. این روش برای کاهش درد و بهبود در بسیاری از دردهای کمر موثر می ­باشد.

گرمادرمانی چگونه اجرا می­ شود؟

دوره­ های طولانی گرما درمانی ناشی از فشارو کار بیش از حد، منجر به کشیدگی عضلات و بافت نرم در کنار شانه و ستون مهره­ ها می­ شود که می­ تواند منجر به اختلال در گردش خون و ارسال پیام­ های درد به مغز شود.

اسپاسم عضلانی در ناحیه شانه یا پشت کمر منجربه حس ناراحتی ملایم تا درد کمر شدید می­ شود. گرما درمانی به کاهش درد ناشی از اسپاسم عضلانی و گرفتگی­ های مرتبط در پشت و عضلات آن کمک می ­کند.

گرما درمانی از طریق روش ­های مختلف منجر به کاهش درد می ­شود:

گرما منجر به گشاد شدن عروق خونی عضلات اطراف نخاع می ­شود. این فرایند منجر به افزایش جریان اکسیژن و مواد مغذی به عضلات شده و به بهبود آسیب ­های بافتی کمک می ­کند.

گرما منجر به تحریک رسپتورهای حسی در پوست می ­شود به عبارت دیگر گرما در ناحیه پشت منجر به کاهش ارسال پیام ­های درد به مغز می ­شود.

استفاده از گرما منجر به تسهیل کشیدگی بافت نرم اطراف نخاع شامل عضلات، بافت همبند و الحاقات آنها کمک می­ کند. در نتیجه با استفاده از گرما درمانی، از میزان گرفتگی کاسته شده و انعطاف پذیری و احساس راحتی افزایش می­ یابد. انعطاف پذیری برای داشتن کمر سالم بسیار مهم می­ باشد.

برای بسیاری از افراد، گرما درمانی معمولاً در ترکیب با درمان ­های فیزیکی نظیر ماساژ بس یار مناسب می باشد. نسبت به بسیاری از درمان­ های پزشکی موجود، گرما درمانی برای بسیاری از افراد جذاب می ­باشد، چرا که یک روش غیر تهاجمی و غیر دارویی برای بهبود درد می ­باشد.

بسته گرما درمانی شامل موارد زیر می­ باشد:

ماساژ کل بدن و یا قسمت پشت

– اسکراپ پشت با نمک همراه با گرما درمانی

– سایر اجزای گرما در طی درمان

برچسب ها
بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه

موردی وجود ندارد