افتخاری بزرگ، در صنعت گردشگری - اسپا هانا
مرکز تن آسایی و سلامت هانا با الهام از فرهنگ اسپا در کشور ژاپن به منظور توسعه سلامت جسم و روان مشتریان تاسیس گردیده است.
ماساژ , اسپا , هانا
17130
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17130,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,transparent_content,columns-4,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

افتخاری بزرگ، در صنعت گردشگری

افتخاری بزرگ، در صنعت گردشگری

 

کسب عنوان  برترین اسپای معدنی خاور میانه

مرکز اسپا هانا مشهور به ژاپن کوچک در شمال تهران توانست با افتخار این عنوان مهم را که همه ساله با حضور برترین اسپاهای جهان در بالاترین سطح استانداردهای جهانی برگزار می شود نصیب کشور کند.

مرکز تن آسایی و سلامت هانا با الهام از فرهنگ اسپا در ژاپن و با همکاری یک شرکت ژاپنی اقدام به اشاعه فرهنگ حوضچه های آبگرم معدنی و معرفی (onsen)  نموده است. این مرکز توانسته ضمن جذب بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی، در جهت رونق صنعت گردشگری و ارائه چهره جدیدی از ایران به عنوان کشوری تاریخی و البته مدرن نقش به سزایی داشته باشد که با  وجود مراکز معتبر مشابه با قابلیت رقابت در سطوح بالای بین المللی، مرکز تن آسایی و سلامت هانا توانسته وظایف خود را در این راستا به نحو احسن ایفا کند.

 

 

افتخاری بزرگ، در صنعت گردشگری

 

 

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه

موردی وجود ندارد